11 березня Павлівська громада зі скорботою та болем у серці проводжала в останню путь військовослужбовця, захисника України, справжнього патріота - Михайла Михайловича Павлова

12.03.2023 15:15

Мешканець села Павлівка 29-річний захисник боронив українську землю від російського агресора. 4 березня під Бахмутом обірвалось життя Героя, сина, брата, друга…

Загиблого військовослужбовця мешканці рідного села Павлівка зустрічали на колінах, із прапорами та квітами у руках. Живий коридор односельців розтягнувся обабіч дороги від в’їзду в село й до самої рідної хати Михайла Павлова.

Прийшли віддати останню шану та проститись із Героєм десятки людей – рідні та близькі, бойові побратими, друзі, односельці, а також керівництво Павлівської громади. Михайла Павлова поховано на місцевому кладовищі. Павлівська сільська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого. Герої не вмирають, герої живуть серед нас.

Ім’я Михайла Михайловича Павлова назавжди буде вписане в історію нашої держави та Павлівської громади. Пам’ять про нього збережемо у своїх серцях. Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!