5 березня в селі Долинівка провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

07.03.2023 16:31

В цей день територія Долинівської гімназії наповнилася яскравими фарбами та дитячим сміхом. У повітрі літав дух єднання та смачний аромат, на кожному кроці відчувався людський патріотизм та глибока підтримка, з мікрофонів лунали українські пісні, відлунням лився гучний сміх дітей.

Кекси, тістечка, цукерки та інші смаколики школярі продавали на подвір’ї гімназії. На ярмарку вдалося вторгувати 18 тисяч 303 гривні. Усі вторговані гроші будуть перераховані військовим, а саме підрозділу оперативного призначення 14 - бригади.

Павлівська сільська рада висловлює подяку батькам наших школярів за ініціативність та підтримку! Дякуємо кожному хто долучився до збору: хто купив для себе якийсь смаколик, чи кинув гроші, хто придбав гарну річ для дому, і задонатив, хто взяв участь в організації ярмарку.

Об’єднавши спільні зусилля, Ви стали великою силою, здатною допомогти та підтримати в нелегкий час тих, хто від початку війни оберігав мир та спокій нашої громади.
Разом ми сила!

Героям Слава!