Екскурсія на підприємство з виробництва меблів

08.09.2021 16:50

З метою проведення профорієнтаційної роботи та ознайомлення з місцевими підприємствами профорієнтаційного спрямування 8 вересня Арцизькою районною філією Одеського обласного центру зайнятості було проведено економічну екскурсію на  підприємство з виробництва меблів, в якій взяли участь  учні  10  - 11 класів Павлівського ЗЗСО.

Підприємство надає послуги з ремонту, реставрації м’яких меблів та виготовляє корпусні меблі на індивідуальне замовлення серед них: кухні, стінки, спальні, вітальні, шафи, шафи-купе, ліжка, дитячі меблі, офісні меблі і т.д. Почало працювати з 2018 року і зарекомендувало себе як серед замовників м. Арциза та району так і замовників Одеської області. Директор підприємства Анатолій Чернишов розповів юним відвідувачам історію започаткування своєї діяльності, ознайомив з асортиментом продукції та з організацією виробництва.

Далі школярі вирушили цехами підприємства, побачили технологічні процеси виготовлення м`яких меблів, роботу верстатів для обробки деревини, виготовлення різних столярних виробів; відвідали цех з розкрою облицювання ДСП, виготовлення каркасів для корпусів і м'якої продукції.

Під час екскурсії школярі поспілкувалися з висококваліфікованими фахівцями,  ознайомилися з професією швачки, столяра, оператора деревообробного верстата, з особливостями і вимогами цих професій в конкретних умовах професійної діяльності.

Профорієнтаційний захід поповнив знання школярів  про робітничі професії, уявлення про сучасні умови виробництва та допоміг зорієнтуватись ще в одному напрямку професійної діяльності.