Грошова допомога від Всесвітньої Продовольчої Програми ООН

23.12.2022 09:16

Самостійна подача заяви на грошову допомогу від Всесвітньої Продовольчої Програми ООН

Всесвітня Продовольча Програма (ВПП) планує надати грошову допомогу цільовим групам населення в Одеській області. Запрошуємо самостійно подати заявку за посиланням: https://ukr.reg.scope.wfp.org. Для подання заяви потрібен талончик з QR-кодом та унікальним кодом. Талончики з кодами можна отримати у відділі самоподачі заяви на допомогу (c.Павлівка, пров. Тетральний 2).

Хто може подати заяву на допомогу?

Допомога безробітним, одиноким матерям, малозабезпеченим сімям, які потребують гуманітарної допомоги чи підтримки родичів та громади.

Самостійну заяву може підготувати та подати онлайн один представник нуклеарної сім’ї від імені всіх членів [нуклеарна сім’я – подружжя та діти на утриманні до 18 років]. Заявник повинен бути дієздатні віком від 18 років, мати дійсні документи, що посвідчують особу, і бажано активний телефон.

Як отримати талончики для самореєстрації?

Для отримання талончиків з унікальним кодом один член сім’ї (повнолітній) повинен прийти до відділу самозапису з документами всіх членів сім’ї, таких як посвідчення особи (з пропискою); свідоцтво про народження дітей та якщо є державне свідоцтво про реєстрацію внутрішньо переміщених осіб та обов’язково мати при собі ідентифікаційний код особи та ідентифікаційні коди всіх членів сім’ї.

Куди можна звернутися

Відділення самостійної подачі заяви на допомогу ВПП ООН розташовано за адресою:

• c. Павлівка, пров. Театральний 2

Графік прийому: з 9:00 до 16:00

Хто не може подати заяву на допомогу?

• Особи, які вже були зареєстровані в УВКБ ООН, МОМ або будь-яких інших гуманітарних агенціях і отримали підтвердження для отримання грошової допомоги або вже отримали її.

Зверніть увагу, що агенції ООН мають систему перехресної перевірки інформації про зарахування до програми багатоцільової грошової допомоги людей.

Додаткові матеріали:

загальна інформація з отримання допомоги

загальна інформація+інструкція з отримання у вигляді презентації

інструкція з отримання