У Павлівській громаді пройшли дні довкілля в рамках щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля”

18.04.2022 09:41

Проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких вони проживають. Таким чином, в громаді відбулася ціла низка заходів з благоустрою, покращення санітарного стану, довкілля та озеленення населених пунктів.

15 та 16 квітня відбулися заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, парків, кладовищ, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок транспорту. Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього.

Підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.