5200 Населення

Новини громади

XI Кубок Бессарабських сіл з футболу

13.09.2021 16:35

11 вересня 2021 року в Павлівській громаді пройшов турнір «XI Кубок бессарабських сіл по футболу», в якому традиційно беруть участь переможці національних кубків. У цьому сезоні це команди сіл: Вознесенка Перша Павлівської громади, Новоселівка Саратської громади, Кулєвча Кулєвчанської громади, Старі Трояни Суворовської громади, Матроска Саф`янівської громади і Каракурт Василівської громади.

Всі гравці показали хорошу гру, але успіх був на боці футбольних команд сіл Матроска, яка зайняла ІІІ місце, Вознесенки Першої, яка стала срібним призером (ІІ місце) та Старих Троян, яка стала володарем Кубка (І місце).

Керівництво Павлівської громади висловлює величезну подяку учасникам турніру за захоплюючу і технічно сильну гру, а також уболівальникам за підтримку і гучні оплески.