из

Вихід

ПАВЛІВСЬКА ГРОМАДА
Одеська область, Болградський район


288.3 кв. км. - Площа ТГ

8 Населених пунктів

75.4 млн. - Бюджет ТГ на 2024 рік (з них 50.9 млн. - витрати на освіту)

5200 Населення

Новини громади

ДІТИ ПАВЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ГРОШОВІ СЕРТИФІКАТИ ЗА НАВЧАЛЬНІ, ТВОРЧІ ТА СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

18.06.2024 09:17

Не зважаючи на складний навчальний рік, діти Павлівської громади продовжують приймали участь у Всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях, мистецьких конкурсах. Відповідно до рішення Павлівської сільської ради від 14 грудня 2023 року №369-VІІІ «Про затвердження Положення про порядок встановлення щорічної премії Павлівської сільської ради обдарованим дітям та учнівській молоді за навчальні, творчі та спортивні досягнення» та на виконання розпорядження сільського голови від 29 травня 2024 року №36/2024- с/р «Про нагородження щорічною премією Павлівської сільської ради учнівської молоді за особисті навчальні, творчі та спортивні досягнення» (зі змінами та доповненнями) було премійовано:

  • учнів 5-8, 10 класів, які за результатами річного оцінювання стали відмінниками, нагороджені Похвальним листом «За високі успіхи у навчанні» – у розмірі 1000 гривень (за списком):

з/п

П.І.Б.

Назва школи

1

Бордіян Олександр Євгенович

учень 5 класу Павлівського ОЗО-ліцею

2

Малихін Олексій Володимирович

учень 5 класу Павлівського ОЗО-ліцею

3

Сердюченко Давид Віталійович

учень 5 класу Павлівського ОЗО-ліцею

4

Слободенюк Ілля Андрійович

учень 5 класу Павлівського ОЗО-ліцею

5

Галкін Єгор Андрійович

учень 6 класу Вознесенського Першого ліцею

6

Урос Ксенія Іванівна

учениця 5 класу Павлівського ОЗО-ліцею

7

Чернишова Мирослава Семенівна

учениця 5 класу Долинівської гімназії

8

Тиндик Віталіна Владиславівна

учениця 6-Б класу Павлівського ОЗО-ліцею

9

Сердюченко Богдан Віталійович

учень 7 класу Павлівського ОЗО-ліцею

10

Шавловська Кіра Едуардівна

учениця 7 класу Павлівського ОЗО-ліцею

11

Алексєєв Дмитро Юрійович

учень 8-А класу Павлівського ОЗО-ліцею

12

Краснобаєв Іван Іванович

учень 8-А класу Павлівського ОЗО-ліцею

13

Павлова Надія Євгеніївна

учениця 8-А класу Павлівського ОЗО-ліцею

14

Дебіляк Каріна Олександрівна

учениця 10 класу Павлівського ОЗО-ліцею

15

Сердюченко Катерина Віталіївна

учениця 10 класу Павлівського ОЗО-ліцею

16

Шавловська Віолетта Едуардівна

учениця 10 класу Павлівського ОЗО-ліцею

17

Яцюк Софія Сергіївна

учениця 10 класу Павлівського ОЗО-ліцею

18

Тарасов Микита Олегович

учень 6 класу Вознесенського Першого ліцею

19

Юсюк Уляна Іванівна

учениця 6 класу Вознесенського Першого ліцею

20

Луцик Валерія Олександрівна

учениця 8 класу Вишняківської гімназії

21

Брітков Єгор Віталійович

учень 6 класу Вишняківської гімназії

 

  • учнів 5-11 класів – переможців районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – у розмірі 800 грн. (за списком):

з/п

П.І.Б.

Назва школи

Номінація

1

Сердюченко Богдан Віталійович

учень 7  класу Павлівського ОЗО-ліцею 

Математика

2

Чернишова Анастасія Семенівна

учениця 8 класу Долинівської гімназії

Географія

3

Спінова Валерія Євгеніївна

учениця 8 класу Долинівської гімназії

Історія

4

Генова Марія Андріївна

учениця 9 класу Долинівської гімназії

Географія

5

Генова Марія Андріївна

учениця 9 класу Долинівської гімназії

Правознавство

6

Генова Марія Андріївна

учениця 9 класу Долинівськоїгімназії

Математика

7

Генова Марія Андріївна

учениця 9 класу Долинівської гімназії

Біологія

8

Генова Марія Андріївна

учениця 9 класу Долинівської гімназії

Фізика

9

Генова Марія Андріївна

учениця 9 класу Долинівської гімназії

Історія

10

Сердюченко Катерина Віталіївна

учениця 10 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Географія

11

Дебіляк Каріна Олександрівна

учениця 10 класу Павлівського ОЗО- ліцею

Математика

12

Шавловська Віолетта Едуардівна

учениця 10 класу Павлівського ОЗО- ліцею

Фізика

13

Рябенко Ірина Сергіївна

учениця 11 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Географія

14

Рябенко Ірина Сергіївна

учениця 11 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Правознавство

15

Рябенко Ірина Сергіївна

учениця 11 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Математика

16

Рябенко Ірина Сергіївна

учениця 11 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Біологія

17

Рябенко Ірина Сергіївна

учениця 11 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Фізика

18

Рябенко Ірина Сергіївна

учениця 11 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Історія

19

Луцик Валерія Олександрівна

учениця 8 класу Вишняківської гімназії

Математика

20

Хайруліна Дарина Олександрівна

учениця 9 класу Вознесенського Першого ліцею

Математика

 

  • учнів 5-11 класів – переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – у розмірі 2 000 грн. (за списком):

з/п

П.І.Б.

Назва школи

Номінація

1

Рябенко Ірина Сергіївна

учениця 11 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Історія (ІІІ місце)

 

  • учнів 5-11 класів – переможців обласного етапу інтелектуальних змагань з базових дисциплін серед учнів сільських шкіл Одеської області – у розмірі 2 000 грн. (за списком):

з/п

П.І.Б.

Назва школи

Номінація

1

Рябенко Ірина Сергіївна

учениця 11 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Географія

 (ІІІ місце)

2

Шавловська Віолетта Едуардівна

учениця 10 класу Павлівського ОЗО- ліцею

Українська мова та література  

(ІІІ місце)

3

Хайруліна Дарина Олександрівна

учениця 9 класу Вознесенського Першого ліцею

Біологія

 (ІІІ місце)

 

  • переможців ІІ етапу (територіального) ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Тараса Шевченка – у розмірі 800 грн. (за списком):

з/п

П.І.Б.

Назва школи

Номінація

1

Чернишова Мирослава Семенівна

учениця 5 класу Долинівської гімназії

Конкурс імені Тараса Шевченка

2

Шавловська Кіра Едуардівна

учениця 7 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Конкурс імені Тараса Шевченка

3

Гладка Софія Сергіївна

учениця 8-А класу Павлівського ОЗО-ліцею

Конкурс імені Тараса Шевченка

4

Шавловська Віолетта Едуардівна

учениця 10 класу Павлівського ОЗО - ліцею

Конкурс імені Тараса Шевченка

5

Брітков Єгор Віталійович

учень 6 класу Вишняківської гімназії

Конкурс імені Тараса Шевченка

6

Хайруліна Дарина Олександрівна

учениця 9 класу Вознесенського Першого ліцею

Конкурс імені Тараса Шевченка

7

Рябенко Ірина Сергіївна

ученицюя 11-А класу Павлівського ОЗО-ліцею

Конкурс імені Тараса Шевченка

 

  • переможців ІІ етапу ХХІІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  – у розмірі 800 грн. (за списком):

з/п

П.І.Б.

Назва школи

Номінація

1

Богданова Таїсія Максимівна

учениця 3-А класу Павлівського ОЗО-ліцею

Конкурс імені Петра Яцика

2

Шевчук Олександра Вадимівна

учениця 3-Б класу Павлівського ОЗО-ліцею

Конкурс імені Петра Яцика

3

Макарова Катерина Олександрівна

учениця 6 класу Долинівськоїгмназії

Конкурс імені Петра Яцика

4

Клімов Петро Павлович

учень 7 класу Долинівської гімназії

Конкурс імені Петра Яцика

5

Генова Марія Андріївна

учениця 9 класу Долинівської гімназії

Конкурс імені Петра Яцика

6

Шавловська Віолетта Едуардівна

учениця 10 класу Павлівського ОЗО- ліцею

Конкурс імені Петра Яцика

7

Рябенко Ірина Сергіївна

учениця 11 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Конкурс імені Петра Яцика

8

Луцик Валерія Олександрівна

учениця 8 класу Вишняківської гімназії

Конкурс імені Петра Яцика

9

Камнєва Наталя Павлівна

учениця 5 класу Вишняківської гімназії

Конкурс імені Петра Яцика

 

  • переможців ІІ (територільного) етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу (юнаки) – у розмірі 800 грн. (за списком):

з/п

П.І.Б.

Назва школи

Номінація

1

Колесников Максим Євгенович

учень 9 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Спортивні змагання з волейболу

2

Кравчук Дмитро Олексійович

учень 8-А класу Павлівського ОЗО-ліцею

Спортивні змагання з волейболу

3

Краснобаєв Іван Іванович

учень 8-А класу Павлівського ОЗО-ліцею

Спортивні змагання з волейболу

4

Самсонников Дмитро Вікторович

учень 9 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Спортивні змагання з волейболу

5

Заволокін Сергій Сергійович

учень 8-А класу Павлівського ОЗО-ліцею

Спортивні змагання з волейболу

6

Самсонников Роман Олегович

учень 9 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Спортивні змагання з волейболу

7

Колесников Матвій Сергійович

учень 9 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Спортивні змагання з волейболу

 

  • переможців Всеукраїнського турніру пам’яті Адзеленка Олександра Васильовичау розмірі 2 000 грн. (за списком):

 

п/п

П.І.Б.

Назва школи

Номінація

1

Демидова Аліна Олексіївна

учениця 10 класу Павлівського ОЗО-ліцею

 Дзюдо (ІІ місце)

 

  • переможців Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» – у розмірі 2 000 грн. (за списком):

з/п

П.І.Б.

Назва школи

Номінація

1

Новіцька Катерина Михайлівна

учениця 11 класу Вознесенського Першого ліцею

Конкурс екскурсоводів  (ІІІ місце)

 

  • призерів мистецьких конкурсів, які посіли І - ІІІ місця –  у  розмірі  2 000 грн. (за списком):

з/п

П.І.Б.

Назва школи

Номінація

1

Богданова Таїсія Максимівна

учениця 3-А класу Павлівського ОЗО-ліцею

Лауреат І ступеня конкурсу мистецтв

2

Трікова Марія Олегівна

учениця  8-Б  класу

Павлівського ОЗО-ліцею

Переможець  у номінації "Україна понад усе!"(вікова категорія 14-15 років) у ІІ відкритому вокальному фестивалі "Максізірка"

 

3

Афанасьєв Роман Віталійович

учень 6-Б класу Павлівського ОЗО-ліцею

Переможець обласного онлайн - конкурсу ансамблів малих форм учнів  відділів народних інструментів мистецьких шкіл у номінації «Однорідні ансамблі»

 

4

Пашали Артем Едуардович

учень 6 класу Вознесенського Першого ліцею

Переможець  обласного фестивалю – конкурсу літературно – музичних композицій, моно – вистав та читців «Співці  українського слова» (диплом ІІІ ступеня)

 

5

Богданов Артем Максимович

учень 9 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Лауреат ІІІ ступеня відкритого двотурового конкурсу виконавців на народних інструментах «Музичний барвограй». Номінація «Баян»

 

6

Богданова Таїсія Максимівна

учениця 3-А класу Павлівського ОЗО-ліцею

Переможець у складі хору у двотуровому міжнародному багатожанровому фестивалі мистецтв (Лауреат І ступеня) та Всеукраїнський вокальний конкурс «Світ дитинства» (Лауреат ІІ ступеня)

 

  • випускників 9 класу закладів загальної середньої освіти, які отримали свідоцтво з відзнакою за курс базової загальної середньої освіти – у розмірі 3000 грн.:

з/п

П.І.Б.

Назва школи

Номінація

1

Захаров Даніїл Миколайович

учень 9 класу Павлівського ОЗО-ліцею

 Свідоцтво з відзнакою

2

Генова Марія Андріївна

учениця 9 класу Долинівської гімназії

Свідоцтво з відзнакою

3

Хайруліна Дарина Олександрівна

учениця 9 класу  Вознесенського Першого ліцею

 Свідоцтво з відзнакою

4

 Банчу Карина Миколаївна

учениця 9 класу  Вишняківської гімназії

 Свідоцтво з відзнакою

 

  • випускників 11 класу закладів загальної середньої освіти, які нагороджені золотою медаллю «За високі успіхи у навчанні» – у розмірі 5000 грн.:

 

з/п

П.І.Б.

Назва школи

Номінація

1

Рябенко Ірина Сергіївна

учениця 11 класу Павлівського ОЗО-ліцею

Золота медаль

«За високі успіхи у навчанні»

 

Щиро дякуємо нашим вчителям ! Не тільки за працю, а й безмежне тепло і турботу в цей важкий період. Дякуємо батькам за те, що наше нове покоління саме таке - сміливе, сильне, відповідальне та сповнене неймовірної любові до своєї землі. Нехай цей рік буде переможним для нашої країни. Здоровʼя, енергії, вірних друзів та успіхів кожному з вас! У добрий час!

УСІ ФОТО ТУТ

 

Коментарі

Немає нових коментарів

Корисні посилання