из

Вихід

ПАВЛІВСЬКА ГРОМАДА
Одеська область, Болградський район


288.3 кв. км. - Площа ТГ

8 Населених пунктів

82.1 млн. - Бюджет ТГ на 2025 рік (з них 47.8 млн. - витрати на освіту)

5200 Населення

Новини громади

ТИ ЯК? Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія

30.10.2024 14:25

Посібник «Люди з досвідом війни. Взаємодія»: про взаємодію та комунікацію суспільства з людьми з бойовим досвідом

Посібник про те, як толерантно спілкуватися з ветеранками й ветеранами. У межах всеукраїнської програми з підтримки ментального здоров’я «Ти як?» автори проєкту випустили посібник про те, як толерантно взаємодіяти з людьми, які мають досвід війни.

У посібнику «Люди з досвідом війни. Взаємодія», зокрема, розповідають, як допомогти людині звернутися до психолога, як коректно взаємодіяти з ветеранами, як ліпше спілкуватися й подякувати за захист країни тощо. Окремо в посібнику є розділ для роботодавців, представників влади, правоохоронців, медичних і соціальних працівників. Посібник має допомогти поліпшити спілкування та побудувати більш гармонійні й довірливі взаємовідносини.

Даний довідник створено на основі розділу «Довідника безбар’єрності» – «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія». Розділ створено Координаційним центром з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України за підтримки компанії Visa – учасниці спільноти «Бізнес без бар’єрів», у співпраці з експертами, неурядовими організаціями: Центром психічного здоров’я та реабілітації «Лісова поляна» МОЗ України, благодійним фондом Mindy, Програмою реінтеграції ветеранів IREX, Українським ветеранським фондом, Veteran Hub, громадськими організаціями «Простір можливостей» та «Громадський рух «Жіноча Сила України». Упорядниця – Ірина Лоюк. «Довідник безбар’єрності» – гід з толерантної взаємодії, створений за ініціативою першої леді Олени Зеленської. Імплементаційний партнер проєкту – громадська організація «Безбар’єрність».

Довідник містить роз’яснення щодо станів і реакцій людей з досвідом війни, а також рекомендації про те, що має розуміти суспільство про людей з бойовим досвідом, про культуру взаємодії з людьми досвідом війни, про комунікацію із захисниками/захисницями з інвалідністю, про взаємодію роботодавця, представників органів, місцевого самоврядування з ветеранами/ветеранками тощо.

Завантажити довідник «Люди з досвідом війни. Взаємодія» можна тут.

Коментарі

Немає нових коментарів

Корисні посилання