из

Одеська область, Болградський район

288.3 кв. км. - Площа ТГ

8 Населених пунктів

61 млн. - Бюджет ТГ на 2022 рік (з них 43 млн. - витрати на освіту)

5200 Населення

Новини громади

Учні освітніх закладів Павлівської громади приєдналися до акції Всесвітнього дня прибирання

22.09.2022 09:35

Попри війну сьогодні, українці  разом з усім цивілізованим світом долучаються до Всесвітнього дня прибирання - World Cleanup Day. І хоча цього року в Україні заходи не масові, але їх цінність ще більша. Бо вони демонструють згуртованість нашого народу та бажання берегти спільну домівку, середовище, в якому живемо.

Учні освітніх закладів Павлівської громади приєдналися до акції та взяли активну участь у прибиранні.

Школярі,  вчителі, технічні працівники  Павлівського ліцею приєдналися до  екологічної акції. Прибрали  територію біля ліцею, на провулку та біля  Меморіалу загиблих воїнів-односельців. Своїм прикладом надихнули не тільки молодших школярів, а й жителів села до прибирання біля своїх домівок.

У Вознесеньському Першому ліцею, Новокапланівській  та Вишняківській гімназії  школярі прийняли активну участь у прибиранні. Радують око чистотою не тільки майданчик школи, а й територія церкви, дитячого садочка, майданчиків та Меморіалів. Приємно було спостерігати за ділянками, які сяють чистотою та охайністю.

Школярі, як справжні господарі, старанно наводили лад на прилеглих територіях. Вони охоче загрібали опале листя, виносили у відведене місце. Всі працювали дружно, старанно, допомагали один одному. Результат не забарився: у Павлівській громаді панує порядок.

Дякуємо усім школярам, вчителям, батькам та  кожному мешканцю Павлівської громади, які не залишились осторонь та не були байдужими до проблем охорони та захисту довкілля.

Разом до перемоги!