из

Вихід

Павлівська громада

Одеська область, Болградський район

Встановлення "жовтого" рівня епідеміологічної небезпеки поширенню COVID-19 на території Павлівської громади

24 вересня в Павлівській  сільській раді  відбулося  засідання комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій.

В порядку денному розглядалося  питання щодо встановлення «жовтого рівня»  епідеміологічної  небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19  на території  Павлівської сільської територіальної  громади.

З метою запобігання подальшого ускладнення епідеміологічної ситуації на території громади,спричиненої  гострою  респіраторною  хворобою  COVID-19,  комісія прийняла рішення:

  1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності та об'єктів торгівлі, розташованих на території Павлівської сільської територіальної громади:

-  забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами) і ввести відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;

-  ввести щоденний температурний скринінг персоналу, вжити заходів щодо самоізоляції всіх працівників, що мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

-  забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних норм у приміщеннях, режиму регулярного провітрювання та дезінфекції приміщень.

  1. Відділу освіти, молоді,спорту та гуманітарних питань Павлівської сільської ради заборонити відвідування навчальних закладів учнями, крім учнів дошкільної освіти та 1-4 класів установ загальної середньої освіти, а також крім навчальних закладів, в яких не менше 80 відсотків працівників мають один з документів, що підтверджують отримання:
  • повного курсу вакцинації або виданий в установленому МОЗ порядку документ, що підтверджує отримання однієї дози дворазової вакцини від СОVID-19;
  • міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19 однією дозою дворазової вакцини (жовті сертифікати) або одною дозою одноразової вакцини чи двома дозами дворазової вакцини (зелені сертифікати).
  1. Рекомендувати релігійним організаціям при проведенні богослужінь, зборів враховувати введення обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширенню на території України  гострої  респіраторні хвороби СОVID-19,викликаної SARS-CoV-2.
  2. Сектору соціального захисту населення сільської ради щоденно контролювати стан вакцинації на території громади.

Коментарі

Немає нових коментарів