ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ!

24.01.2022 13:40

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Якщо Ви маєте досвід виховання власних дітей, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.

Сімейний патронат - допомагає дітям, чиї батьки, в силу певних життєвих обставин, деякий час не можуть опікуватися ними.

Патронатна сім’я – це тимчасова сім’я для дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, завдання якої полягає у тому, аби  мінімізувати травматизацію дитини, коли вона не може проживати в рідній сім’ї. Саме завдяки даній формі влаштування діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, не потраплятимуть в інтернатні заклади, а перебуватимуть в спеціально підготовленій сім’ї, де про них турбуватимуться,  забезпечать догляд.

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у патронатну сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я.

Патронатними вихователями можуть бути

• громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка);
  • проживають на спільній житловій площі;
  • мають позитивний досвід виховання дітей;
  • одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю;
  • пройшли курси спеціальної підготовки;
  • відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

Якщо Ви небайдужі та маєте бажання створити патронатну родину, звертайтеся до служби у справах дітей Павлівської сільської ради, що знаходиться за адресою: пров. Театральний, буд. 2, с. Павлівка.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!