Засідання комісії з питань захисту прав дитини

03.06.2021 15:32

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

28 травня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, де були розглянуті наступні питання:

1. Про встановлення опіки над малолітніми дітьми-сиротами ***2014 р.н., ***2017 р.н., та призначення опікуном ***.
  2. Про доцільність повернення дітей, влаштованих до «Центру СПРД ССД Болградської РДА»: ***2008 р.н., ***2009 р.н., ***2015 р.н., матері ***.
  3. Про стан виконання батьківських обов´язків гр. ***1994 р.н., щодо її малолітньої дитини ***2011 р.н.
  4. Про стан виконання батьківських обов´язків гр. ***1978 р.н., щодо її малолітньої дитини ***2009 р.н.
  5. Про стан виконання батьківських обов´язків гр. ***, щодо її неповнолітнього сина ***.
  6. Про відзначення міжнародного Дня захисту дітей у Павлівській громаді.
  7. Про недопущення та попередження нещасних випадків серед дітей Павлівської громади під час літніх канікул.
  8. Про стан роботи щодо попередження сексуальної експлуатації та сексуального насильства над дітьми Павлівської громади.
  9. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

На засідання були запрошені батьки дітей, доля яких вирішувалась у ході обговорення. Члени комісії активно висловлювались та пропонували шляхи вирішення проблемних питань.