Засідання комісії з питань захисту прав дитини від 19.11.2021

19.11.2021 12:34

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини в Павлівській громаді 19.11.2021 року розглянуті наступні питання:

1. Про призначення особи, яка буде представляти інтереси дитини, позбавленої батьківського піклування, *** на час здійснення нею права на спадкування майна.

1. Про стан роботи щодо недопущення та попередження нещасних випадків серед дітей та насильства у Павлівській громаді.

1. Про зняття з обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, *** у зв’язку з усуненням причин, які перешкоджали належному вихованню дітей.

У зв’язку з настанням опалювального сезону, збільшується кількість пожеж та задимлення приміщень. Основними причинами виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем, несправність та неправильна експлуатація приладів газопостачання та опалення, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроприладів. У селах це найчастіше відбувається через несправність та непідготовленість до сезону пічного опалення.

Дуже прикро, коли у новинах з'являється інформація про нещасні випадки, в яких постраждали діти.

Пам'ятайте, що сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя! Бережіть своє життя та майно!