из

Вихід

ПАВЛІВСЬКА ГРОМАДА
Одеська область, Болградський район


288.3 кв. км. - Площа ТГ

8 Населених пунктів

61 млн. - Бюджет ТГ на 2022 рік (з них 43 млн. - витрати на освіту)

5200 Населення

Загальні новини

Інформаційна кампанія «Виходь на світло!» для виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності

04.07.2022 11:55

Шановні роботодавці!

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

Саме тому, з 1 липня 2022 року  Держпраці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!» для виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності.

Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

«Тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата  – не лише серйозна соціальна, але й економічна проблема, яка в умовах ВІЙНИ лише набирає обертів.

Хоча ми неодноразово звертали увагу на негативний вплив «тіньової» зайнятості і заробітної плати в «конверті», легалізація праці – й надалі залишається гострим актуальним питанням. Тому в черговий раз акцентуємо увагу роботодавців та працівників на необхідність оформлення офіційних трудових відносин.

Ми постійно проводим зустрічі та роз’яснювальні заходи із суб’єктами господарювання щодо належного офіційного працевлаштування. Під час таких зустрічей роботодавцям доводяться вимоги про неприпустимість допуску до роботи працівників без офіційного оформлення, порядок оформлення працівників та відповідальність за використання нелегальної найманої праці, а також пояснюють працівникам наслідки отримання зарплатні в «конверті».

«Інформаційно-роз’яснювальній роботі ми приділяємо максимальної уваги і часу, адже роботодавці і робітники повинні розуміти переваги зареєстрованих трудових відносин»

В черговий раз звертаємо увагу роботодавців на недопущення використання незадекларованої праці. Якщо ви вважаєте, що використання незадекларованої праці спрощує ведення бізнесу та зменшує фінансові витрати, ви помиляєтеся. Фінансові ризики і наслідки використання незадекларованої праці значно перевищують витрати, які виникають у разі оформлення трудових відносин із працівниками відповідно до законодавства. Незадекларована праця наносить шкоду суспільству, державі та працівнику.

Давайте будемо свідомими громадянами.

Ми обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО. Слава Україні!!!                            Руслан Перебийносюк

 

Коментарі

Немає нових коментарів

Корисні посилання