из

Вихід

ПАВЛІВСЬКА ГРОМАДА
Одеська область, Болградський район


288.3 кв. км. - Площа ТГ

8 Населених пунктів

61 млн. - Бюджет ТГ на 2022 рік (з них 43 млн. - витрати на освіту)

5200 Населення

Загальні новини

Шановні зареєстровані безробітні затверджено новий порядок нарахування допомоги по безробіттю під час воєнного стану. Що змінилося і на чому треба наголосити?

04.07.2022 11:55

Допомога по безробіттю призначатиметься з восьмого дня після реєстрації безробітного за його заявою. Під час дії воєнного стану, час воєнного стану, у період проведення заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, допомога призначатиметься з 1 дня.

Загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю застрахованим особам не може перевищувати 360 календарних днів (особам передпенсійного віку — не більше 720 календарних днів) протягом двох років з дня її призначення.

Розмір допомоги по безробіттю визначається на підставі відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, а в разі відсутності цих відомостей — довідок про заробітну плату.

Документом також встановлено, що виплата допомоги по безробіттю на період участі у суспільно корисних роботах,  громадських та інших роботах тимчасового характеру припиняється. Безробітним, які брали участь у суспільно корисних роботах, громадських або інших роботах тимчасового характеру, після виконання таких робіт продовжується виплата допомоги по безробіттю у розмірах і в строки, що встановлені законодавством. 

Ознайомитися з повним текстом Постанови можна тут: https://is.gd/80aCwZ

Грантові програми для започаткування бізнесу та  розвитку підприємництва.

  • Подати заяву на отримання мікрогранту можна на порталі Дія- https://is.gd/Zezi5a
  • Обов’язково додається бізнес-план щодо створення нового або розвитку наявного бізнесу. Умови отримання гранту -  створення робочих місць.
  • Розмір мікрогранту для одного отримувача - не менше 50 000 гривень, за умови створення не менше двох робочих місць - 250 000 гривень.
  • Як можна витрачати кошти?
  • Придбання обладнання, сировини та матеріалів, оренда приміщення.
  • Упродовж трьох років відбувається повернення коштів  шляхом сплати податків та зборів, передусім за працевлаштованих працівників.
  • Рішення щодо надання мікрогрантів приймає Державний центр зайнятості. Після перевірки на відповідність вимогам та погодження проєкту грантові кошти будуть переказані на окремий рахунок заявника в Ощадбанку.
  • Детальніше про програму https://is.gd/gFSaeq

Коментарі

Немає нових коментарів

Корисні посилання