из

Вихід

ПАВЛІВСЬКА ГРОМАДА
Одеська область, Болградський район


288.3 кв. км. - Площа ТГ

8 Населених пунктів

75.4 млн. - Бюджет ТГ на 2024 рік (з них 50.9 млн. - витрати на освіту)

5200 Населення

Інвестиційний потенціал Павлівської громади


Інвестиційні об’єкти територіальних громад Одеської області – майданчики типу BROWNFIELD  та GREENFIELD
2023 рік

Визначення #грінфілд і #браунфілд часто можна зустріти у класифікаціях індустріальних парків. Розповідаємо, що вони означають.
 
Індустріальний парк типу greenfield — це парк, який створюється на раніше не забудованій земельній ділянці. Greenfield проекти простіші з точки зору реалізації: девелопер не обмежений в можливостях використання території, яка не обтяжена наявними будівлями, застарілими комунікаціями та ін.
 
Brownfield індустріальні парки створюються на основі вже існуючих виробництв. Зазвичай на території таких парків вже є будівлі, споруди та інфраструктура, які перебудовуються і модернізуються відповідно до спеціалізації парку і потреб його резидентів. З радянських часів в нашій країні залишилося багато порожніх приміщень, де раніше розташовувалися великі заводи.
 
Обираючи між цими двома моделями, потрібно враховувати особливості виробництва, необхідність в додатковому обладнанні і, звичайно ж, витрати на будівництво з нульового циклу порівняно з витратами на реновацію і капітальний ремонт приміщень.
 
Ділянки павлівської громади, які мають інвестиційний потенціал

Анкета_Greenfield_ ділянка 3

Анкета_Greenfield_ ділянка 1

Анкета_Greenfield_ ділянка 2

Корисні посилання