из

Вихід

ПАВЛІВСЬКА ГРОМАДА
Одеська область, Болградський район


288.3 кв. км. - Площа ТГ

8 Населених пунктів

75.4 млн. - Бюджет ТГ на 2024 рік (з них 50.9 млн. - витрати на освіту)

5200 Населення

ТРИВАЄ НАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ ДОБРОВІЛЬНОГО РЕКРУТИНГУ «ГВАРДІЯ НАСТУПУ»

лютий-березень (інформація оновлюється) 2023 року

Повертаємо законні рубежі України. Триває національна кампанія добровільного рекрутингу «Гвардія наступу». Проводиться набір вмотивованих добровольців до 8 бригад під егідою МВС.

Детальна інформація про кампанію є на сайті, там можна подати й онлайн-заявку. Також запис в одну з бригад відбувається й у центрах надання адмінпослуг (ЦНАПах)

За інформацією міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, на сьогодні до «Гвардії наступу» через сайт і ЦНАП та за телефоном «гарячої лінії» подали заявки більше 30 тисяч громадян. «Ми сьогодні маємо велику кількість патріотично налаштованих людей, які зі зброєю в руках готові захищати країну. Середній вік кандидатів — 33 роки, найстаршому — 69 років. Хлопці 18-22 років, які намагаються вступити в бригади — викликають захоплення. У нас уже зареєструвалося 600 дівчат, вони зможуть працювати і в медичних, і в логістичних підрозділах, і розвідувальних бригадах», — повідомляє міністр.
 
Нагадаємо. У штурмові бригади «Гвардія наступу» можуть вступати ті, хто хоче звільняти тимчасово окуповані території.
Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Людина яка хоче приєднатися до «Гвардії наступу» може подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, де представлені всі бригади, які комплектуються.

Час повертати своє! Слава Україні та її героям!

ДЕ І ЯК ПРОХОДИТИМУТЬ НАВЧАННЯ БІЙЦІ «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»?

Зараз в Україні триває набір добровольців на вступ до «Гвардії наступу». Після закінчення прийому заяв і затвердження бійців, вони не будуть відправлені на фронт відразу. Запланована кількамісячна інтенсивна підготовка із наступним бойовим злагодженням нових підрозділів. І лише після цього бійці братимуть участь у наступальних операціях задля посилення основних сил нашої країни.
 
Для навчання військових «Гвардії наступу» відправлять на один з полігонів Збройних сил України, де і розпочнеться їхня підготовка. Вона включає у себе, зокрема, одиночну підготовку військовослужбовця, тобто — індивідуальну піхотну підготовку. Паралельно з цим починають готуватися і молодші командири та сержанти, а також — фахівці, які були призначені на посади гранатометників, кулеметників, снайперів.
 
«Потім переходимо до іншої фази — підготовки у складі підрозділу взвод. Цей етап закінчується тактичними навчаннями взводів з бойовою стрільбою. Потім переходимо до злагодження підрозділів у складі роти. Після того — до злагодження у складі батальйону», — поінформував полковник, командир 4 бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Рубіж» Артем Іллюхін. За його словами, паралельно з одиночною підготовкою упродовж перших двох тижнів починається підготовка сформованого штабу батальйону за системою прийняття рішення країн-партнерів НАТО, з урахуванням досвіду виконання бойових завдань у попередні роки і з досвідом, здобутим після 24 лютого.
 
Окремо Іллюхін сказав, що підготовка до наступальних дій відрізняється від підготовки для оборони. «Все це включається в етапи підготовки, починаючи від малих тактичних груп і закінчуючи вже у складі підрозділу взвод, рота», — уточнив військовик.
 
 Подати заявку можна на сайті Гвардії наступу http://storm.mvs.gov.ua / або звернутися у свій місцевий ЦНАП (Центр адміністративних послуг) і подати свої дані:
Консультації можна отримати на гарячій лінії: 0800 100020.
Перелік та адреси ЦНАП в Одесі та Одеській області:

Коментарі

Немає нових коментарів

Корисні посилання