28 січня в м. Одеса проходив Чемпіонат області з дзюдо серед кадетів U-18, за результатами якого формуватиметься збірна області для участі в Чемпіонаті України.
Павлівську громаду у ваговій категорії 48 кг представляла Самсоннікова Діана. У завзятій боротьбі вона посіла друге місце чим забезпечила собі місце у збірній для участі у Чемпіонаті України, який пройде у м. Київ 22-24 лютого.
Щирі вітання з успішним виступом та удачі у наступному старті.
Коментарі
Немає нових коментарів