Волейбольна команда Павлівської громади взяла участь у відкритій першості з волейболу

12.02.2024 12:04

10 лютого 2024 року волейбольна команда Павлівської громади взяла участь у відкритій першості з волейболу серед чоловічих команд, яка пройшла у двох зонах – на базі Саратського та Зорянського ліцеїв.

У турнірі взяли участь ВК «Сарата» (ветерани), ВК «Балкани»(Зоря), ВК «Новоселівка», ВК «Світлодолинське», ВК «Арциз».

Головним суддею змагань був Олександр Табашнюк (м.Одеса), суддя І категорії. Згідно з регламентом, команди були поділені на дві групи по три команди, де грали за коловою системою - кожен грає з кожним.

У напруженій боротьбі наша команда зайняла ІV місце. Всі команди-учасниці турніру нагороджені кубками, грамотами і медалями від Саратської селищної ради.

Бажаємо гравцям нових досягнень і життєвих перемог!
Слава Україні!