14 липня 2024 року на території Павлівської громади зафіксовані вогнища займання сухої трави

15.07.2024 11:03

14 липня 2024 року на території Павлівської громади (на межі з Татарбунарською громадою) були зафіксовані декілька вогнищ займання сухої трави, які в подальшому були ліквідовані за участі місцевих підприємств та односельців.

Керівництво Павлівської сільської ради висловлює щиру вдячність за самовіддану і оперативну роботу керівникам підприємств: ПП «Перспектива», ФГ «Віка» та «Івушка», які вчасно надали власну техніку для усунення пожеж.

Особливу подяку висловлюємо мешканцям села Павлівка:  Олександру ДЕБІЛЯКУ, Ігору ЧЕКАНУ, Юрію ПАВЛОВУ, Олексію КУЧЕРЕНКУ, Олександру ЗАВОЛОКІНУ, Олександру КОЛЕСНІКОВУ, Артему КОЛЕСНІКОВУ, Анатолію ГАЙДАРЖІ, Якову КОЛОСОВУ та Олегу РОМАНОВУ за самовідданість, оперативне реагування на надзвичайну ситуацію, з якою гідно впорались, незважаючи на дуже тяжкі погодні  умови.

ВАШ ВЧИНОК – БЕЗЦІННИЙ!