из

Вихід

ПАВЛІВСЬКА ГРОМАДА
Одеська область, Болградський район


288.3 кв. км. - Площа ТГ

8 Населених пунктів

75.4 млн. - Бюджет ТГ на 2024 рік (з них 50.9 млн. - витрати на освіту)

5200 Населення

Інвестиційні проекти Павлівської громади

Дана інформація актуальна на 2024 рік


Енергетика

Назва проекту:Земельні ділянки які пропонуються під розміщення СЕС

Переглянути (завантажити) - > Презентація проекту(.pdf)

 

Інфраструктура, логістика, дорожнє покриття

Назва проекту: Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О160204 КПП Арциз-Татарбунари, км 2+500- км 5+800, Одеська область

В рамках виконання Стратегічного плану розвитку Павлівської громади та на підставі рішення сесії Павлівської сільської ради були  профінансовані роботи з розробки Зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва

Переглянути (завантажити) - > Презентація проекту(.pdf)

 

Освітня діяльність, соціальні проекти

Назва проекту:«Капітальний ремонт харчоблоку Павлівського ОЗО - ліцею»

Короткий опис проєкту: Проєкт «Капітальний ремонт харчоблоку  Павлівського ОЗО – ліцею» передбачає повне оновлення і модернізацію приміщень, обладнання та інфраструктури, щоб забезпечити безпечне та комфортне середовище для приготування та подачі харчових продуктів у навчальному закладі.

Опис проблеми: Проблема полягає в тому, що існуючий харчоблок у навчальному закладі потребує серйозного ремонту через знос, відсутність сучасного обладнання, а також проблеми з безпекою та санітарією, що впливає на якість харчування та загальний комфорт учнів і персоналу.

Завантажити - > Презентація проекту(.doc)

 

Освітня діяльність, безпека, укриття

Назва проекту:"БЕЗПЕКА ПІД ЧАС НАВЧАННЯ!"

Короткий опис проєкту: Головне під час навчання та роботи – це життя та здоров’я учасників освітнього процесу, тому перша вимога – це їхня безпека. Проєкт «БЕЗПЕКА ПІД ЧАС НАВЧАННЯ» спрямований на забезпечення спроможного укриття – на скільки людей воно розраховане, щоб не перевищувати одночасну присутність учасників освітнього процесу в закладі освіти відповідно до спроможності укриття. Щоб при повітряній тривозі в укритті могли одночасно розміститися всі, хто в цей момент перебуває в закладі освіти. Навчання може бути за умов нормального стану укриття. На даний момент в ліцеї функціонує найпростіше укриття (спроможність-80 місць). Потреба  в укритті на сьогоднішній день складає – 200 осіб. Іншого укриття в населеному пункті немає. Територія, яка належить Вознесенському Першому ліцею має відповідні документи (додаються), частину якої можна виділити для забудови укриття.

Опис проблеми: З початку введення воєнного стану для учасників освітнього процесу школи власними силами було облаштоване найпростіше укриття спроможністю-80 осіб, для дошкільного відділення - «правило двох стін» - 22 особи. Найпростіше укриття знаходиться у підвальному приміщенні, має один вхід ( вихід ) , неможливо облаштувати інші, що не відповідає вимогам щодо утримання захисних споруд. За відсутності належного укриття навчально-виховний процес організовано в дві зміни, що не є ефективним, особливо в зимовий період. У дошкільному відділенні «правило двох стін» не дає гарантії безпеки під час повітряних тривог. Ці споруди та приміщення не призначені для захисту від прямого попадання, лише від вторинних наслідків (вибухові хвилі, уламки, стрілецька зброя).

Завантажити - > Презентація проекту(.doc)

 

Освітня діяльність, безпека, укриття

Назва проекту:«УКРИТТЯ ДЛЯ ЖИТТЯ»

Короткий опис проекту: реальність війни показала сумний факт – жодне місто в Україні сьогодні не є повністю безпечним і далеким від війни. Але життя продовжується і вся країна має функціонувати надалі у максимально звичному ритмі. Діти повинні навчатися та спілкуватися, всебічно розвиватися, взаємодіяти з ровесниками, а ми маємо дати їм відчуття безпеки і створити радісне та запаморочливе дитинство. Ключове завдання проєкту - забезпечити дошкільний заклад високоякісним укриттям,аби перебування дітей у дитячому садку було безпечним та комфортним.

Опис проблеми : На сьогодні, наш дитячий садок працює в звичному режимі, але не всі діти мають можливість відвідувати заклад. Облаштоване власними силами найпростіше укриття (коридор закладу вбудований в будівлю) має загальну площу 13 кв.м  місткістю на 22 особи, що складає 24% охоплення дітей дошкільного віку від загальної кількості дітей, які проживають на території обслуговування закладу.

Завантажити - > Презентація проекту(.doc)

 

Освітня діяльність, безпека, укриття

Назва проекту:«Укриття для захисту від небезпеки у Павлівсьому ОЗО - ліцеї»

Короткий опис проєкту: Проєкт «Укриття для захисту від небезпеки у Павлівському ОЗО - ліцеї» передбачає будівництво спеціально приміщення в навчальному закладі, яке надасть можливість усім учасникам освітнього процесу залишатися у безпеці під час повітряних тривог. Ключове завдання проекту полягає у створенні безпечного та функціонального укриття, забезпеченні його відповідності всім вимогам безпеки та нормам будівельного кодексу, а також у максимальній мобілізації ресурсів для його швидкого та ефективного впровадження.

Опис проблеми: Укриття, яке наразі функціонує у Павлівському ОЗО – ліцеї не відповідає нормам захисних споруд. Враховуючи зміни, які стосуються реорганізації навчальних закладів, кількість учасників освітнього процесу збільшиться. Через це потрібно починати будівництво нової захисної споруди подвійного призначення, де вже будуть враховані потреби різних категорій учасників освітнього процесу, щоб забезпечити максимально ефективний захист усіх присутніх в разі небезпеки.

Завантажити - > Презентація проекту(.doc)

Корисні посилання