из

Вихід

ПАВЛІВСЬКА ГРОМАДА
Одеська область, Болградський район


288.3 кв. км. - Площа ТГ

8 Населених пунктів

75.4 млн. - Бюджет ТГ на 2024 рік (з них 50.9 млн. - витрати на освіту)

5200 Населення

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ! ВСТУПАЙТЕ ДО СТРІЛЕЦЬКОГО БАТАЛЬОНУ!

лютий 2023 року

З метою сприяння Збройним Силам України нам необхідно ставати ще сильнішими, дружнішими та пліч-о-пліч продовжувати боротьбу. Сьогодні Україна потребує захисників рідного краю, які готові давати відсіч ворогу. З цією метою в Одеській області формується Стрілецький батальйон.
 
Закликаємо військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщених осіб, або які тимчасово перебувають на території Одеської області приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.
 
Стрілецький батальйон формується з патріотично налаштованих та вмотивованих громадян, які не мають обмежень за станом здоров’я до проходження військової служби з обліковими спеціальностями. Потрібні офіцери, сержанти, рядові, і ті, хто служив, і ті, хто не служив. Усі будуть проходити навчання та бойове злагодження. Головна вимога – високий рівень мотивації. Бажаючі вступити до стрілецького батальйону можуть звернутися до Болградського відділу РТЦК та СП, а також до Арцизького й Тарутинського відділень Болградського відділу РТЦК та СП.
 
Детальніше дізнатися про вакансії можна також у центрах зайнятості.

Коментарі

Немає нових коментарів

Корисні посилання