из

Вихід

ПАВЛІВСЬКА ГРОМАДА
Одеська область, Болградський район


288.3 кв. км. - Площа ТГ

8 Населених пунктів

61 млн. - Бюджет ТГ на 2022 рік (з них 43 млн. - витрати на освіту)

5200 Населеннядата публікації: 22.09.2022

дата публікації: 19.09.2022

ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА БОЛГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ГЕННАДІЯ БАМБУРИ ДО ПІДПРИЄМЦІВ ТА МЕШКАНЦІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

дата публікації: 14.09.2022

❗️❗️❗️ Увага всім мешканцям Павлівської громади! ❗️❗️❗️

Павлівська сільська рада дякує всім мешканцям, які з самого початку війни відгукувалися допомогти переселенцям (внутрішньо переміщеним особам) - надавали їм житло. 
Однак, війна ще триває, і ми звертаємося знов з великим проханням до всіх не байдужих жителів, якщо є така можливість, надати прихисток тим, хто продовжує прибувати до нас з гарячих точок країни. 
Переселенців, які потребують житла- ще багато. 

Звертаємось до Вас, дорогі жителі сіл Павлівка, Долинівка, Нові Каплани, Василівка, Вознесенка, Новомирне,  Вишняки, Зелена Балка!
Якщо хтось з Вас має можливість розмістити у себе вдома переселенців, будь ласка,  повідомте про це Павлівську сільську раду. 

Вашого дзвінка дуже чекають за номерами:
Серек-Басан А.М0975082826
Климов П.Ю 0956641400
Сурев С.К 0962415200
Дудкина Т.М0982111972
Колесникова Ю.Ф 0966807749

Мы впевнені,що разом зможемо підтримати цих людей.

Бо наша сила - в єдності!

дата публікації: 14.09.2022

❗️❗️❗️ Увага всім мешканцям Павлівської громади! ❗️❗️❗️

З початком повномасштабного військового вторгнення, на захист України стали не лише військові, а й мільйони цивільних громадян! З'явився ще один масштабний фронт-волонтнрський! 

Наразі єдність -це найпотужніша зброя!

Сьогодні в нашій Павлівській громаді є люди, яких ми прихистили та надали допомогу. 

Але є ще багато людей, які втратили все: домівку, майно, всі блага. Багато людей похилого віку, діточок та мирних жителів нашої країни мріють хоча б на хвилинку почути тишу, відчувши себе у безпеці.

Ми з Вами були свідками цих жахів, і знаємо як це важко. Наш регіон наразі в більш безпечних умовах воєнного стану.

На даний час виникла потреба в меблях.
Тому просимо Вас, небайдужих людей, допомогти: з ліжками, шафами, тумбочками,  побутовою технікою, якими Ви вже не користуєтися.

Просимо Вас, звертатися до Павлівської сільської ради, або за номерами:
Серек-Басан А.М 0975082826
Климов П.Ю 0956641400
Сурев С.К 0962415200
Дудкина Т.М0982111972
Колесникова Ю.Ф 0966807749

Тільки разом ми зможемо подолати всі труднощі. Ми з Вами разом відповідальні за долю нашої країни та кожного з Нас! 

Єднаймося!

дата публікації: 31.08.2022

дата публікації: 23.08.2022

Шановні мешканці громади!

Вітаю вас із величними національними святами – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Це свята суспільної злагоди, єднання людей в ім’я нашої великої, мужньої Держави. Тому бажаю завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою Батьківщину, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

СЛАВА ГЕРОЯМ! СЛАВА НАРОДОВІ! СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою

Павлівський сільський голова                           Олександр РОМАНОВ

 

дата публікації: 18.08.2022

дата публікації: 05.08.2022

дата публікації: 02.07.2022

На Одещині 2 липня - день жалоби за жертвами чергового ракетного удару. Росія вночі атакувала курортне селище Сергіївка - натепер відомо вже про 21 загиблого і 39 поранених. Зруйновано 9-поверхівку, дві бази відпочинку, пошкоджено багато приватних будинків, розташованих поблизу.
 

дата публікації: 27.06.2022

Шановні мешканці громади!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Конституція – гарант незалежності і соборності України, головний  оберіг державності і демократії, яка визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, свободу слова та недоторканість. Її найвища сила – це верховенство права, на якому ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє нашої держави.

Бажаю, щоб як найшвидше запанував мир, міцніло почуття гордості за кожного з нас та за нашу Країну! Нехай Основний закон держави завжди вірно захищає права і буде запорукою стабільного і гідного життя у рідному краї!

З повагою

Сільський голова Романов О.В.

дата публікації: 27.06.2022

дата публікації: 17.06.2022

!!!УВАГА!!! 

НА ТЕРИТОРІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВІДВІДУВАННЯ ПЛЯЖНИХ ЗОН У МЕЖАХ ПРИБЕРЕЖНОЇ СМУГИ ЧОРНОГО МОРЯ
 
Відповідно до розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченко від 14 червня 2022 року № 334/А-2022, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, збереження життів цивільних осіб, забороняється перебування осіб, окрім тих, що виконують військові/спеціальні завдання, на пляжних зонах у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області на час дії воєнного стану до його скасування/припинення, або до видачі окремого наказу, враховуючи те, яка з цих подій настане раніше.
 
У разі порушення вимог розпорядження винні особи будуть притягнені до адміністративної відповідальності. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: у разі виявлення підозрілих предметів, невідкладно повідомляти органи ДСНС України та/або Національної поліції

дата публікації: 14.06.2022

УВАГА!!! 

Шановні шукачі роботи та зареєстровані безробітні! Арцизька районна філія Одеського обласного центру зайнятості створила телеграм - канал "Вакансії Арцизчини" https://t.me/arcizfiliya для пошуку роботи. Долучайтеся!!! Ми публікуємо найактуальніші вакансії!!!

дата публікації: 09.06.2022

УВАГА!!! 

Шановні чоловіки ( військовозобов’язані) Павлівської громади !

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України в країні  з 24 лютого 2022 року   введено воєнний стан. Усі чоловіки віком 27-60 років  ЗОБОВ’ЯЗАНІ, з’явитися з паспортом та військовим квитком у військкомат (Перший відділ Болградського РЦТК та СП), за адресою: м. Арциз, вул. 28 Червня, 137, з метою уточнення облікових даних .

Павлівська сільська рада

дата публікації: 31.05.2022

дата публікації: 25.05.2022

!!!УВАГА!!!

З 25 ТРАВНЯ В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ БУДЕ ЗМІНЕНО ЧАС КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ

Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, на території міста Одеса та Одеської області, буде змінено час комендантської години.

З 25 травня 2022 року комендантська година діє з 23 години 00 хвилин до 05 годин 00 хвилин.

Заборонено перебування людей у зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

дата публікації: 25.05.2022

Оголошення

про формування фонду житла, призначеного

для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в

Павлівській сільській територіальній громаді

 

Кабінет Міністрів України затвердив порядок формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла внутрішньо переміщеним особам (постанова від 29 квітня 2022 року №495).

 Згідно із зазначеною постановою такий фонд житла формується сільськими, селищними, міськими радами або уповноваженими ними органами шляхом викупу житла; будівництва нових об'єктів; реконструкції наявних будинків та гуртожитків, а також переобладнання нежитлових приміщень у житлові, тощо. Держмолодьжитло, сільські, селищні, міські ради чи уповноважені ними органи (далі - уповноважені органи) здійснюють придбання житла у відчужувачів житла (власників житла, замовників будівництва житла, тощо) у порядку, встановленому законодавством, за умови, що вартість придбання 1 кв. метра загальної площі житла не перевищує граничну вартість, визначену цим Порядком.

Гранична вартість - вартість 1 кв. метра загальної площі житла, що викуповується або будується, яка не може перевищувати опосередковану вартість спорудження житла за регіонами України, визначену Мінрегіоном.

Зазначається, що до фонду можуть бути включені лише вільні житлові приміщення, придатні для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам. Житлові приміщення з фонду не підлягають приватизації, обміну та поділу, передачі їх у суборенду, використанню для вселення до них інших осіб.

Джерелами фінансування формування фонду можуть бути кошти державного, місцевих бюджетів, міжнародних донорів, добровільні внески фізичних та юридичних осіб, інші джерела, не заборонені законодавством.

Умови формування фонду житла, а також надання такого житла внутрішньо переміщеним особам для тимчасового проживання у разі використання коштів міжнародних донорів можуть бути визначені окремими угодами з міжнародними донорами та іншими документами, прирівняними до них.

Крім того, внутрішньо переміщеним особам безоплатно надається житлове приміщення із фонду за місцем фактичного проживання/перебування.

Потреба у житлових приміщеннях із фонду визначається у розмірі щонайменше 6 кв. м на одну особу.

Першочергове право забезпечення житловим приміщенням із фонду мають багатодітні сім'ї; сім'ї з дітьми; вагітні жінки; особи, які втратили працездатність; особи пенсійного віку з - поміж тих, житло яких було зруйноване або непридатне для проживання внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Таким чином, з метою створення фонду житла, призначеного для тимчасового проживання користування внутрішньо переміщеним особам, Павлівська сільська рада пропонує у разі наявності житла, який відповідає вимогам зазначеної постанови для подальшої передачі у комунальну власність громади прошу власників житла звертатись до Павлівської сільської ради Болградського району Одеської області за адресою: Одеська область, Болградський район, с. Павлівка, пров. Театральний, буд.2.

дата публікації: 19.05.2022

 
 

дата публікації: 11.05.2022

 
 

дата публікації: 25.04.2022

 
 

дата публікації: 23.04.2022

 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Комендантська година у святкові дні (на період святкування Великодня) розпочнеться о 23 годині 23 квітня 2022 року і триватиме до 5 години ранку 24 квітня 2022 року. Храми у період комендантської години будуть зачинені.

дата публікації: 19.04.2022

дата публікації: 18.04.2022

дата публікації: 14.04.2022

дата публікації: 14.04.2022

!!!УВАГА!!!

Головним управлінням СБ України в Донецькій та Луганській областях в рамках досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо злочинної діяльності російських окупаційних військ рф та контрольованих ними терористичних організації т.зв. «л/днр» здійснюється пошук потерпілих та свідків з числа мешканців Донецької та Луганської областей.
З вказаною метою, для всіх громадян, які бажають повідомити про вищевказані факти та обставини, на базі слідчих відділів ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях створено гарячі телефонні лінії (виключно через можливості мессенджерів «WhatsApp», «Viber», «Telegram» та «Signal»):
 - по Донецькій області за номером +38066-846-83-31;
 - по Луганській області за номером +38066-846-81-54

дата публікації: 14.04.2022

дата публікації: 11.04.2022

дата публікації: 06.04.2022

дата публікації: 06.04.2022

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка № 135/А-2022 з метою попередження та запобігання реальній загрозі виникнення пожеж в природних екосистемах, а також оперативного та ефективного реагування на можливі пожежі та мінімізації їх наслідків заборонено відвідування лісу населенням та в’їзду до них транспортних засобів.
В’їзд до лісів Одеської області дозволено транспортним засобам Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та інформації України, Національної гвардії України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної лісової охорони України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та тих транспортних засобів, що використовуються для лісогосподарської мети.
 

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відповідно до Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» № 64/2022 від 24 лютого 2022 року, Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про інформацію», наказу Головнокомандувача Збройних Сил України №73 від 03 березня 2022 року, терміново здійснити заходи щодо розміщення на офіційних сторінках районних військових адміністрацій, міських, селищних, сільських рад щодо заборони розповсюдження інформації, розголошення якої може призвести до обізнаності противника про дії Збройних Сил України, інших складових сил оборони, негативно вплинути на хід виконання завдань за призначенням під час дії правового режиму воєнного стану, а саме:

 • - найменування військових частин (підрозділів) та інших військових об’єктів в районах виконання бойових (спеціальних) завдань, географічні координати місць їх розташування;

 • - чисельність особового складу військових частин (підрозділів);

 • - кількість озброєння та бойової техніки, матеріально-технічних засобів, їх стан та місця зберігання;

 • - описи, зображення та умовні позначки, які ідентифікують або можуть ідентифікувати об’єкти;

 • - інформація щодо операцій (бойових дій), які проводяться або плануються;

 • - інформація щодо системи охорони та оборони військових об’єктів та засобів захисту особового складу, озброєння та військової техніки, які використовуються (крім тих, які видимі або очевидно виражені);

 • - порядок залучення сил та засобів до виконання бойових (спеціальних) завдань;

Одеська обласна державна адміністрація № 1/01-45/2490/2-22 від 03.04.2022

 • - інформація про збір розвідувальних даних (способи, методи, сили та засоби, що залучаються);

 • - інформація про переміщення та розгортання своїх військ (найменування, кількість, місця, райони, маршрути руху);

 • - інформація про військові частини (підрозділи), форми, методи, тактику їх дій та способи застосування за призначенням;

 • - інформація про проведення унікальних операцій із зазначенням прийомів та способів, що використовувались;

 • - інформація про ефективність сил і засобів радіо-електронної боротьби противника;

 • - інформація про відкладені або скасовані операції;

 • - інформація про зниклий або збитий літак, літальний апарат, зникле судно та пошуково-рятувальні операції, які плануються або проводяться;

 • - інформація про планування та проведення заходів забезпечення безпеки застосування військ (дезінформація, імітація, демонстративні дії, маскування, протидія технічним розвідкам та захист інформації);

 • - відомості про проведені інформаційно-психологічні операції, ті, що проводяться, а також плануються;

 • - інформація, яка має  на меті пропаганду або виправдання

широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України.

Наголосити на тому, що розповсюдження у будь-якій формі інформації щодо результатів ворожих ударів під час дії військового стану є недопустимим.

Крім того, довести до відома населення, що у разі вчинення злочину, передбаченого статтею 114-2 Кримінального кодексу України «Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану» -винні особи будуть притягнені до кримінальної відповідальності. Вчинення даного злочину карається позбавленням волі строком до 12 років.

 

дата публікації: 31.03.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Згідно розпоряджень військового коменданта військової комендатури Болградського району - начальника Болградського РТЦК та СП підполковника Олександра ДЕМ’ЯНОВА, на території Болградського району ЗАБОРОНЯЄЬТЬСЯ:

1. Використання електронного комунікаційного обладнання, телевізійну, відео- і аудіоапаратуру, камер зовнішнього відео спостереження, відеореєстраторів, безпілотних летальних апаратів (квадрокопретри), тощо, для фіксації:
- доріг загального користування;
- об’єктів загального призначення;
- об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, пунктів пропуску тощо;
- розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони;
- геолокаційної візуальної прив’язки до місць виконання завдань військовими частинами (підрозділами) сил територіальної оборони;
- територіальної прив’язки бомбосховищ (місця укриття цивільного населення).

2. Проведення польотів над Болградським районом.
Запуск безпілотних летальних апаратів (БПЛА) проводити виключно з погодження Служби безпеки України та повідомленням особисто військового коменданта військової комендатури Болградського району.
Всі не дозволені польоти БПЛА будуть вважатись шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога, які будуть подавлені радіоелектронними пристроями або знищені за допомогою наявних засобів вогневого ураження.

3. Носіння військової форми одягу, особами, які не мають на це права, а також без знаків розрізнення військовослужбовців Збройних Сил України або інших військових формувань, утворених відповідно до законів України.

За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст. 186-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення (накладення штрафу від ста п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією відповідної форми одягу, повторно протягом року – накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин,із конфіскацією відповідної форми одягу).

БОЛГРАДСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАКЛИКАЄ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ ДОТРИМУВАТЬСЯ ЗАЗНАЧЕНИХ ЗАБОРОН!

дата публікації: 29.03.2022

!!!Посилання на відповідне розпорядження голови!!!

дата публікації: 28.03.2022

дата публікації: 25.03.2022

До уваги мешканців громади!

 

Відповідно до Закону України “Про основи національного спротиву” органи місцевого самоврядування на підпорядкованих територіях можуть утворювати добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ).

Діяльність добровольчих формувань територіальних громад здійснюється під безпосереднім керівництвом і контролем командира військової частини Сил територіальної оборони Збройних Сил України за територіальним принципом. 

Добровольче формування територіальної громади – це воєнізований підрозділ, сформований на добровільній основі з громадян України, які проживають на території громади, та який призначений для участі у підготовці та виконанні завдань тероборони в межах своєї громади. Члени такого добровольчого формування не є військовослужбовцями, а саме формування не входить до складу Збройних Сил, зокрема частин Сил територіальної оборони.

Територіальна громада в межах території відповідальності може утворювати декілька добровольчих формувань з урахуванням наявних ресурсних та людських можливостей в порядку, визначеному Положенням  про добровольчі формування територіальних громад та Законом України «Про основи національного спротиву».

Добровольче формування утворюється зборами ініціативної групи жителів територіальної громади у присутності командира військової частини Сил територіальної оборони Збройних Сил та уповноважених представників органу місцевого самоврядування відповідної територіальної громади.

Збори вважаються правоможними, якщо в них беруть участь не менш як п’ять осіб, а також командир військової частини Сил територіальної оборони Збройних Сил та представники органу місцевого самоврядування відповідної територіальної громади.

Членом добровольчого формування може бути громадянин України віком від 18 років, який проживає на території громади, де діє добровольче формування, пройшов медичний, професійний та психологічний відбір (перевірку) і уклав контракт добровольця територіальної оборони. Контракт добровольця тероборони укладається з командиром формування на три роки.

До складу добровольчого формування не зараховується особа, яка була раніше засуджена до позбавлення волі за скоєння тяжкого або особливо тяжкого злочину, крім реабілітованої, або має дві і більше судимостей за скоєння умисних злочинів.

Особа не може бути членом добровольчого формування у період проходження військової служби або служби у військовому резерві Збройних Сил чи інших утворених відповідно до закону військових формуваннях, служби в правоохоронних органах.

При цьому, членство у добровольчому формуванні не звільняє від обов’язку проходження строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, військової служби за призовом осіб офіцерського складу, військової служби за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

Члени добровольчих формувань під час виконання завдань територіальної оборони можуть застосовувати особисту мисливську зброю та набої до неї відповідно до Порядку застосування членами добровольчих формувань територіальних громад особистої мисливської зброї та набоїв до неї під час виконання завдань територіальної оборони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1448.

Тому, якщо Ви: 

 • громадянин України віком від 18 років, який проживає на території Павлівськаої сільської територіальної громади;
 • не були раніше засуджені до позбавлення волі за скоєння тяжкого або особливо тяжкого злочину;
 • маєте бажання стати на захист своєї родини та населеного пункту в якому проживаєте,  

запрошуємо Вас долучитися до добровольчого формування територіальної громади.

Реєстрація бажаючих долучитися до формування здійснюється в Павлівській сільській раді Болградського району Одеської області. Отримати більш детальну інформацію та зареєструвати свою кандидатуру до участі у ДФТГ ви можете в Павлівській сільській раді за адресою: провулок Театральний 2, с. Павлівка, Болградського району Одеської області.

дата публікації: 16.03.2022

дата публікації: 15.03.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!!!
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує, що згідно з пунктом 414 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1236-2020-п#Text) (далі – Постанова №1236) наразі державному регулюванню підлягають роздрібні ціни на визначений Урядом перелік продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість.

ДО ПЕРЕЛІКУ ВХОДЯТЬ ТАКІ ВИДИ ПРОДУКЦІЇ, ЯК ХЛІБ ЖИТНЬО-ПШЕНИЧНИЙ, БАТОН, КРУПА ГРЕЧАНА, ЦУКОР-ПІСОК, БОРОШНО ПШЕНИЧНЕ ВИЩОГО ҐАТУНКУ, ВЕРМІШЕЛЬ З БОРОШНА ПШЕНИЧНОГО ВИЩОГО ҐАТУНКУ, МОЛОКО ПАСТЕРИЗОВАНЕ ЖИРНІСТЮ 2,5 ВІДСОТКА (У ПЛІВЦІ), ОЛІЯ СОНЯШНИКОВА, ЯЙЦЯ КУРЯЧІ КАТЕГОРІЇ С1, ПТИЦЯ (ТУШКА КУРЯЧА) ТА МАСЛО ВЕРШКОВЕ ЖИРНІСТЮ 72,5 ВІДСОТКА.

Постановою №1236 визначено, що при формуванні роздрібних цін на вищевказані основні продовольчі товари рівень торговельної надбавки не повинен перевищувати 10% до оптово-відпускної ціни з урахуванням рекламних, маркетингових, логістичних послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов'язаних з реалізацією продукції кінцевому споживачу.

На всі інші продовольчі товари, які не увійшли до вказаного переліку, роздрібні ціни не підлягають державному регулюванню, а формуються у вільному режимі виходячи з попиту і пропозиції на цей товар.

Слід зазначити, що останнім часом до Головного управління надходять звернення споживачів про підвищення в окремих торговельних мережах роздрібних цін на продовольство, проте в зверненнях не зазначається назва суб’єкта господарювання, на який скаржиться заявник, не вказана його адреса, немає назви продукції, на яку споживачем встановлено підвищення роздрібних цін, не надано чеків, фото, або будь-якої іншої інформації, яка б підтверджувала фактичну завищену ціну реалізації продукції. Відсутність цієї інформації унеможливлює вжиття Головним управлінням відповідних заходів реагування.
Тому у разі виявлення споживачами випадків підвищення роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість (їх перелік наведений вище), переконливо просимо в зверненнях обов’язково вказувати точну назву і адресу суб’єкта господарювання, конкретну назву продовольчої продукції, на яку відбулося підвищення роздрібних цін, а також у разі можливості додати чеки або фото цінників на товари).

Звернення просимо надсилати до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області на електронну адресу gu@odesa.cons umer.gov.ua.

Зв'язок з нами:
вул. 7-ма Пересипська, 6
65042, Одеса
тел./факс: 716-13-01

Наявний додатковий телефон
для зв'язку 096-035-41-42

дата публікації: 14.03.2022

дата публікації: 09.03.2022

дата публікації: 08.03.2022

 

дата публікації: 04.03.2022

 

дата публікації: 04.03.2022

Увага❗❗❗

У зв'язку із змінами в роботі Арцизької районної філії Одеського ОЦЗ повідомляємо наступне:

✅ на даний час служба з клієнтами працює дистанційно, в телефонному режимі;

✅ кар'єрні радники щоденно повідомлятимуть Вас про наступне відвідування установи

✅просимо всіх залишатися на зв'язку;

✅у  разі отримання повістки, сповістити фахівців по ☎️ 0681700458, 04845 3 -18- 32 або особисто;

✅з роботодавцями  працюємо в телефонному режимі та за допомогою інших ресурсів;

✅з 1 березня 2022 року фінансується 1 декада лютого.

✅ «Дія» працює в обмеженому режимі, дистанційна реєстрація безробітних наразі неможлива. У разі вирішення цього питання інформація буде повідомлена додатково.

 

 

дата публікації: 03.03.2022

!!!ВНИМАНИЕ!!!

Уважаемые жители сел Павловка и Долиновка!

В связи с военным положением услуга по вывозу мусора приостанавливается (в целях экономия топлива)

С ув. КП "Водограй"

 

 

дата публікації: 28.02.2022

!!!ВНИМАНИЕ!!!

Просим все торговые точки в громаде прекратить торговлю спиртными напитками!!!

В случае нарушения наших требований владельцы торговых точек будут наказаны в соответствии с законом про военное положение!!!

 

 

дата публікації: 27.02.2022

!!!ВНИМАНИЕ!!!

Все вьезды - выезды в Павловской громаде закрыты, движение транспортных средств, а также любые перемещения в громаде запрещены!!!

 

 

дата публікації: 26.02.2022

УВАГА!!!
В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВВОДИТЬСЯ КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 26 ЛЮТОГО 19:00 ДО 06:00

Відповідно до частини 1 статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» Начальник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Гриневецький, на вимогу командувача Оперативного командування «Південь», своїм Розпорядженням запроваджує на території Одеської області комендантську годину з 26 лютого 19:00 до 06:00.

Заборонено перебування людей у зазначені години на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

Здійснювати перевірку документів у осіб, а в разі потреби проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян, за винятком обмежень, встановлених Конституцією України.

УВАГА!!!

Заборонено 27 лютого 2022 року рух транспортних засобів на території Одеської області, крім служб екстреної медичної допомоги, транспортним засобам спеціалізованого призначення, які виконують невідкладне службове завдання, за умови ввімкнення спеціальних світлових сигнальних пристроїв та автомобілів, рух яких дозволено за спеціальними перепустками.

Головному управлінню Національної поліції в Одеській області та Південному територіальному управлінню військової служби правопорядку забезпечити контроль за дотриманням зазначених вимог на території Одеської області.

 

 

дата публікації: 26.02.2022

 

дата публікації: 26.02.2022

!!!УВАГА!!!

27.02.2022 УСІМ чоловікам ПАВЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ віком від 18 до 60 років о 10 годині ранку з`явитися у військомат м. Арциз 

дата публікації: 26.02.2022

!!!Внимание!!!

Уважаемые жители сел Павловской громады!

С 26.02.2022 в целях безопасности будет отключено уличное освещение. Просьба всех жителей в ночное время суток отключить освещение придомовой территории. На территории громады организовано дежурство силами сельского совета и охотколлективами сел. В селах Павловка и Долиновка круглосуточно ведется и мониторится видеонаблюдение. Все камеры в рабочем состоянии!

Просьба отнестись с пониманием.
Голова громады - Романов А.В.

дата публікації: 25.02.2022

!!!УВАГА!!!

26.02.2022 УСІМ чоловікам ПАВЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ віком від 18 до 60 років о 10 годині ранку з`явитися у військомат м. Арциз 

дата публікації: 25.02.2022

дата публікації: 25.02.2022

!!!УВАГА!!!

Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №69/2022!

!!!ОГОЛОШЕНА ЗАГАЛЬНА МОБІЛІЗАЦІЯ!!!

https://president.gov.ua/documents/692022-41413

 

дата публікації: 25.02.2022

!!!УВАГА!!!

Звернення Павлівського сільського голови до мешканців громади!

Шановні мешканці Павлівської сільської територіальної громади! В Одеській області введена комендантська година з 22:00 до 05:00. Заборонене перебування людей у зазначені години на вулицях та в інших громадських місцях.

Якщо помічаєте підозрілих осіб, невідомі транспортні засоби, чужі речі, які без нагляду, просимо повідомляти про це старост.

На території колишнього Арцизького району при відділі Болградського РТЦК та СП (м. Арциз) створюється рота охорони суспільного порядку, у зв’язку з цим розпочатий збір харчових продуктів. Пункт прийому – сільська рада, старостинські округ, школа №5 в м. Арцизі.

Просимо Вас без крайньої необхідності не залишати домівки.

дата публікації: 25.02.2022

!!!УВАГА!!!


ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.02.2022

Про впровадження заходів
правового режиму воєнного стану

Відповідно до частини І статті 8 Закону України «Про правовий режим
воєнного стану»:

1. Запровадити на території Одеської області комендантську годину з 23:00 до 05:00. Заборонити перебування людей у зазначені години на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень. До видачі спеціальних перепусток та посвідчень, тимчасово надати право пересування у період дії комендантської години співробітникам аварійних служб, служб екстреної медичної допомоги, правоохоронних органів, Державної служби надзвичайних ситуацій, військовослужбовцям, посадовим особам органів державної влади та місцевого самоврядування, за наявності відповідних службових посвідчень.

2. Здійснювати перевірку документів у осіб, а в разі потреби проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян, за винятком обмежень, встановлених Конституцією України.

3. Головному управлінню Національної поліції в Одеській області та Південному територіальному управлінню військової служби правопорядку забезпечити контроль за дотриманням зазначених вимог на території Одеської області.

4. Дане розпорядження набуває чинності з 24 лютого 2022 року.

 

дата публікації: 24.02.2022

!!!УВАГА!!!

Звернення Павлівського сільського голови до мешканців громади!

Шановні мешканці Павлівської сільської територіальної громади! В Україні введено військовий стан! Росія розпочала воєнні дії на території нашої держави!  Просимо Вас зберігати спокій та не панікувати!

У громаді контролюється наповненість водонапірних веж водою, забезпечений мінімальний запас лікарських засобів при фельдшерсько-акушерських пунктах.

Просимо Вас без крайньої необхідності не залишати домівки.

Довіряйте лише перевіреним та офіційним джерелам інформації!

У разі виникнення будь-якої іншої надзвичайної ситуації будемо Вас інформувати.

 

дата публікації: 14.02.2022

 

дата публікації: 02.02.2022

 

дата публікації: 28.01.2022

 

дата публікації: 24.01.2022

УВАГА! Ускладнення погодних умов!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ!

За даними гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів на території області протягом 24-26 січня 2022 року очікується ускладнення погодних умов: очікуються значні опади, налипання мокрого снігу, ожеледь, ожеледиця, хуртовина, пориви північного вітру, 15-20 м/с (І рівень небезпечності - жовтий).

Такі погодні умови можуть спричинити порушення руху транспорту та відключення енергозабезпечення населених пунктів.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних із ускладненням погодних умов, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування на них Болградська районна державна адміністрація звертається до водіїв особистого транспорту та просить не виїжджати без нагальної потреби на далекі відстані, а при плануванні маршрутів враховувати погодні умови.

Крім того, звертаємося до мешканців Болградського району з проханням утриматись від прогулянок найближчими днями аби уникнути небезпеки падання та, як наслідок, травм.

На даний час всі дороги Болградського району проїзні, проводяться посипання.

Стаціонарні пункти обігріву в Болградському районі, які розгортаються під час несприятливих погодних умов зимового періоду 2021-2022 років наведені у графіку нижче.

В.о. голови Болградської
районної державної
адміністрації Іван КЮССЕ

 

дата публікації: 20.01.2022

Українці зможуть перевіряти сервіс у ЦНАПах

Детально за посиланням!

дата публікації: 20.01.2022

День Соборності України 2022

Ми підготовили статтю на цю тему за посиланням!

дата публікації: 19.01.2022

Планове відключення електропостачання

21.01.2022 з 08:00 до 17:00 годин 

села Вишняки, Вознесенка Перша, Нові Каплани, Василівка, Новомирне

дата публікації: 29.12.2021

дата публікації: 28.12.2021

ОЛЕГ ФІЛІМОНОВ: “ВАКЦИНОВАНИЙ – ЗНАЧИТЬ ЗАХИЩЕНИЙ!”

 

дата публікації: 16.12.2021

 

«ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ, НАСИЛЬСТВУ ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ ТА НАСИЛЬСТВУ СТОСОВНО ДІТЕЙ - 1547

https://1547.ukc.gov.ua/

 

 

дата публікації: 16.12.2021

 

 

дата публікації: 07.12.2021

 

 

дата публікації: 03.11.2021

 

 

дата публікації: 18.10.2021

Шановні жителі Павлівської територіальної громади!

Підтримайте вакцинацію проти COVID-19.

Лише завдяки проведенню масової вакцинації населення проти COVID-19, епідемічна ситуація в Павлівській територіальній громаді, як в цілому в Україні, покращиться і захворюваність на COVID-19 знизиться до поодиноких випадків або зовсім не буде фіксуватися.

 

дата публікації: 07.10.2021

УВАГА

Арцизька районна філія пропонує нові курси навчання

з керування безпілотними літальними апаратами (дронами)

Використання безпілотних літальних апаратів (дронів) в наш час є актуальним, перспективним та затребуваним у різних сферах життєдіяльності, наприклад таких, як: геодезія та картографія, сільське та лісове господарство, кінематографія та відео зйомка, пожежогасіння, поліція, пошук та рятування, інспекція ліній електромереж, моніторинг трубопроводів, військових об’єктів, тобто в сфері охорони, обороноздатності  та безпеки життя населення тощо.

Програма курсу призначена для зайнятих, незайнятих громадян, безробітних, тих хто замислюється про підприємницьку діяльність, а також для роботодавців, фахівців підприємств, установ і організацій, в роботі яких були б корисні навички із застосування повітряної зйомки за допомогою безпілотних літальних апаратів (дронів).

Тривалість курсу - 36 годин, розрахований на 5-17 навчальних днів (в залежності від інтенсивності курсу /5 днів – до 8 годин на день, або 16 днів для навчання у вечірній час – від 2-х годин на день/).

Кожен навчальний день супроводжується практичними заняттями. Слухачі проходять тренування на тренажері-компютерному авіасимуляторі DJI Assistant 2 Release, а в подальшому відпрацьовують на практичних заняттях /від 22-26 годин/ навички керування на реальному літальному апараті DJI.

Вимоги до осіб, які навчатимуться:

-загальна комп’ютерна та технічна грамотність;

-освіта – базова загальна середня або повна загальна середня.

Запрошуємо всіх, кого цікавить навчання з  керування безпілотними літальними апаратами (дронами),  пройти навчання на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», який розташовано за адресою: м.Одеса, вул.І.Рабіна, 18-а.

 

За більш детальною інформацією звертатись до Арцизької районної філії за тел: 04845 3 18 32

дата публікації: 27.09.2021

Шановні мешканці села Павлівка!

З метою покращення якості питної води в населеному пункті, налагодження обліку води та відповідно до законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про надри», просимо Вас в термін до 01 грудня обов’язково встановити  вузли обліку води (лічильника).

Підключення та встановлення лічильника повинно бути біля центрального водопроводу у пристосованому колодязі.

Для пенсіонерів, які проживають самостійно, сільська рада надасть лічильники безкоштовно.

У разі не встановлення лічильника до 01 грудня будемо вимушені відключити подачу води за Вашою адресою.

З повагою КП «Джерельце»

дата публікації: 14.09.2021

дата публікації: 08.09.2021

Детальніше тут (брошура)

дата публікації: 07.09.2021

дата публікації: 30.08.2021

дата публікації: 30.08.2021

Шановні учасники АТО!

Арцизька районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує долучитися до нового проєкту для ветеранів і ветеранок України «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей», який реалізується Центром зайнятості Вільних людейВоїну - гідна праця за підтримки IOM Ukraine та Європейського Союзу.

Учасники бойових дій можуть отримати грант до 400 євро на підвищення кваліфікації або навчання.

Проект складається з таких етапів:

 • онлайн-реєстрація
 • проходження 2-денного тренінгу з адаптації військового досвіду до цивільної кар’єри
 • підготовка та захист проектної заявки для отримання гранту до 400 євро
 • проходження навчання – у разі позитивного рішення про надання гранту
 • консультації спеціалістів щодо кар’єрного розвитку – під час чи після проходження навчання

Якщо ви – учасник бойових дій на сході України, маєте відповідні підтверджуючі документи (посвідчення УБД, військовий квиток, витяг з наказу тощо), бажаєте отримати грант до 400 євро на оплату курсів із професійної підготовки, перекваліфікації або підвищення кваліфікації,

реєструйтеся до 31 серпня 2021 року за посиланням: http://bit.ly/ПрофесійніКурси

Увага! Відбір учасників відбувається на конкурсній основі відповідно до проєктних критеріїв!

дата публікації: 20.08.2021

 

дата публікації: 17.08.2021

дата публікації: 17.08.2021

дата публікації: 16.08.2021

дата публікації: 25.06.2021

дата публікації: 16.06.2021

Шановні мешканці громади!

Одеський центр професійно - технічної освіти

Державної служби зайнятості

пропонує безкоштовне проходження короткотермінових курсів з основ сільського господарства :

«Зелений сільський туризм»

«Мале підприємництво на селі. Виноградарство»

«Мале підприємництво на селі. Садівництво, обрізання плодових дерев та догляд за ними»

«Страховий бізнес»

«Вирощування квітів. Декоративно-прикладний дизайн, флористичні технологій та види флористичних робіт»

Навчання передбачається за денною або дистанційною формами

Ознайомитися з робочими навчальними планами можна за посиланням

За додатковою інформацією щодо проходження курсів звертатись до фахівців Арцизької районної філії Одеського ОЦЗ

м.Арциз, вул. Соборна 37 А або за телефоном: 04845 3 -18 -32 або (068)170 04 58

 
 
 

дата публікації: 28.05.2021

дата публікації: 16.04.2021

Шановні жителі с. Павлівка

КП "Джерельце" рекомендує встановлювати водоміри (лічильники води) в житлові будинки.

Це дозволить оптимізувати витрати води для КП "Джерельце" і істотно зменшити щомісячну оплату населення за спожиту воду.

З питань установки водомірів звертайтеся в КП "Джерельце" або по тел. 098 810 37 70.

КП готове надавати посильну допомогу населенню в установці водомірів.

Нагадуємо, що з 1 квітня 2021 року зросли тарифи: 32,5 грн. з людини, 9 грн за 1м3. Оплата стягується за кількістю прописаних осіб за даною адресою.

З повагою, КП "Джерельце"

дата публікації: 14.04.2021

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗВЕРТАЄТСЯ ДО ГРОМАДЯН: 

ЗНИЩУЙТЕ АМБРОЗІЮ ПОЛИНОЛИСТУ - НЕБЕЗПЕЧНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР’ЯН!

ЗБЕРЕЖИТЬ СВОЄ ЗДОРОВЯ ТА ЗДОРОВ'Я ВАШИХ ДІТЕЙ!

 

дата публікації: 13.04.2021

Шановні мешканці с.Павлівка!

15.04.2021р в с. Павлівка буде комунальним підприємством «Джерельце» буде проведено хлорування води. В процесі хлорування вода знезаражується і консервується на довгий час, що дозволяє запобігти поширенню різних інфекційних захворювань. 

УВАГА!

Воду для пиття і приготування їжі наберіть заздалегідь.

 

дата публікації: 24.03.2021

Шановні мешканці громади!

На виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 22 березня 2021 року «Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Одеської області» та розпорядження сільського голови від 23 березня 2021 року №12/2021-с/р «Про запорбігання поширенню інфекцій, спричинених коронарвірусною хворобою COVID-19, на території Павлівської сільської територіальної громади» прийом громадян обмежений.

Прохання при терміновій необхідності телефонувати за номерами:

Колеснікова Юлія Федорівна - секретар сільської ради

096-68-07-749

Кобякова Людмила Анатоліївна - завідувач сектором соціального захисту населення

067-94-12-579

Дотримуйтесь умов маскового режиму!
Бережіть себе та будьте здорові!

Корисні посилання