![](/assets/Новини громади/653/347605843_932997471244079_2651586815786573408_n.jpg)
16 травня 2023 року відбулася виробнича нарада працівників закладів культури Павлівської сільської ради. В нараді взяли участь: директор Центру культури та дозвілля Козловська Ю.В., директори, художні керівники клубних закладів сільської ради, бібліотекарі сільських бібліотек. Засідання стосувалося ряду організаційних моментів та господарських питань щодо покращення якості роботи закладів.
З керівниками було проведено круглий стіл на тему «Роль клубних закладів у залученні найширших верств населення до надбань традиційної культури та мистецького аматорства» в ході якого керівники обмінялися досвідом щодо механізмів залучення людей різних вікових категорій до аматорського мистецтва та традиційної культури у клубних закладах.
Підводячи підсумки наради, наголошено, що у час війни слід шукати сучасні форми роботи, модернізовувати заклади, вчитись по-новому мислити, розвиватись і вдосконалюватись. Це сприяє тому, щоб залишатись потрібними і цікавими для людей, заради яких ми і працюємо!
Разом до перемоги!
![](\assets/Новини громади/653/347388542_6167048066720745_3026983474610886943_n.jpg)
![](\assets/Новини громади/653/347551841_948366906429744_2007333368745166088_n.jpg)
Коментарі
Немає нових коментарів